• Dzień Taty
    Dzień Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń będących wyrazem miłości i szacunku dla Taty, dlatego dzieci z naszego przedszkola z tej okazji przygotowały miłą niespodziankę w formie nagrania oraz drobny upominek dla swoich Tatusiów.
    06.07.2021 08:30 | więcej »
  • Biedronki na wycieczce
    Wszyscy doskonale wiemy, że świętokrzyskie czaruje. Ale my, Biedronki, postanowiłyśmy  to sprawdzić na własnej skórze. Ponieważ w końcu można wyruszyć w świat, wybraliśmy się nie gdzie indziej a do Babyjagowa. Postanowiliśmy sprawdzić u źródła jak to jest z tymi czarownicami i czarami. I co się okazało?
    26.06.2021 13:44 | więcej »
  • "Biedronki" - fotorelacja
    "Biedronki" kiedy nie zajmują się sprawami Bardzo Ważnymi, to i tak mają pełne ręce roboty. Nie próżnują. Poznają cyferki, uczą się nowych literek - nigdy się nie nudzą. Co zostało uwiecznione na załączonych fotografiach.
    21.05.2021 13:16 | więcej »
  • 8 marca w grupie Biedronek
    Na całym świecie 8 marca Panie obchodzą swoje święto, dlatego i w naszym przedszkolu dziewczynki tego dnia były traktowane wyjątkowo. Chłopcy z grupy "Biedronki", aby uczcić święto Koleżanek złożyli im piękne życzenia i podarowali upominki. Było bardzo miło i uroczyście!
    20.04.2021 12:33 | więcej »
  • Marzenia Biedronek

Każdy chłopiec w pewnym wieku marzy o tym, by zostać strażakiem, policjantem lub agentem specjalnym. Z kolei każda dziewczynka marzy, by w przyszłości stać się fryzjerką, modelką albo piosenkarką. Pewne rzeczy są niezmienne. My przy okazji rozmów o podróżowaniu w kosmos, postanowiliśmy sprawdzić, jak to jest być astronautą. Potrzebowaliśmy do tego rakiety. Ale gdzie taką znaleźć w przedszkolu? Trzeba ją sobie zbudować. I tak też zrobiliśmy. Oto efekt.
    20.04.2021 12:29 | więcej »
  • Zimowy krajobraz w mieście
    „Biedronki” utrwalały sobie wiadomości o zimie. Patrząc dzisiaj za okno, aż trudno uwierzyć, że był wtedy siarczysty mróz i zaspy śniegu dokoła. Postanowiliśmy uchwycić ten moment pracą plastyczną „Zimowy krajobraz w mieście”. A efekty można podziwiać na załączonych zdjęciach.
    20.04.2021 12:23 | więcej »
  • Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

20 listopada 2017r. grupa Biedronki  obchodziła Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka.

Prowadzona była pogadanka na temat Praw Dziecka, przybliżona została ich wielka ranga oraz znaczenie w przyszłym  dorosłym życiu. Dzieci zostały zapoznane z Kodeksem Praw Dziecka. Każde z praw omawialiśmy bardzo dokładnie, z zaznaczeniem tego, że ich spełnienie związane jest również z poczuciem obowiązku człowieka wobec człowieka.

18.12.2020 12:24 | więcej »
  • Dzień Chłopaka
    Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny i przedszkola. 30 września dziewczynki z grupy Lisków, Pszczółek, Biedronek i Delfinów złożyły chłopcom najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Chłopaka oraz wręczyły upominki.

13.10.2020 12:15 | więcej »