Dance ma sens...

24 kwietnia uczennice SP nr 31 w Kielcach uczestniczyły w VI Międzyszkolnym Konkursie Tanecznym: "Dance ma sens" zorganizowanym dla uczniów klas 4 - 8.

Dziewczęta z klasy 5 b: Liliana Czyżyk, Amelia Skowron, Hanna Chłopek występowały w kategorii tanecznej - solo, styl taneczny - modern jazz.

Najlepszą zawodniczką w kategorii wiekowej 4-5 klasy została Liliana Czyżyk zajmując I miejsce.

Amelia Skowron i Hanna Chłopek za swoje układy taneczne otrzymały wyróżnienia.

W konkursie wzięły również udział uczennice klasy 8 a: Oliwia Gocoł i Natalia Stępień. Dziewczęta rywalizowały w kategorii tanecznej - duety, styl taneczny - hip hop. Taniec dziewcząt również został doceniony, otrzymały wyróżnienie.

Konkurs taneczny był wspaniałą okazją do skonfrontowania swoich umiejętności  z tancerkami  innych szkół. Kolorowe stroje, rytmiczna muzyka, piękne choreografie sprawiły, że wszyscy obecni uczestniczyli w niesamowitym wydarzeniu artystycznym.