Z życia klas 4

św. Mikołaj w 4a

6 grudnia, w dniu św. Mikołaja uczniowie klasy 4a zostali obdarowani licznymi prezentami właśnie przez tego zacnego, znamienitego Gościa. Choć uczniowie dość długo czekali na Jego przyjście, to tym większy był uśmiech i zadowolenie.

Mikołaj dla każdego miał także dobre słowo, bo przecież wiemy, że prezenty są miłe, choć nie najważniejsze. Uśmiech, pomoc to są prezenty, którymi możemy obdarować innych, pomimo, iż nic nie kosztują (a może właśnie kosztują nas więcej?). Prezentem również było wyjście do Kieleckiego Teatru Tańca na przedstawienie “Syrenka Ariel”. W czasie spektaklu  podziwialiśmy aktorów w przepięknych strojach, z towarzyszącą wspaniałą muzyką, którzy wprowadzali nas w magiczny, podwodny świat. Dziękujemy za ten pięknie przeżyty czas.