Z życia klas 4

Syrenka Ariel

5 grudnia klasa 4c wybrała się do Kieleckiego Teatru Tańca na spektakl „Syrenka Ariel”, który jest taneczną adaptację baśni pt. Mała Syrenka Hansa Christiana Andersena.

Taneczno - muzyczny spektakl przedstawia historię miłości syrenki – Ariel i człowieka – Księcia Eryka. Pomimo wielu przeciwności losu, jak to w bajkach, wszystko kończy się szczęśliwie.

Sceny taneczne zrealizowane są w wielu stylach między innymi: tańca jazzowego, współczesnego i klasycznego. Spektakl wzbudził zachwyt  piękną scenografią, wspaniałymi kostiumami, cudowną  muzyką, swoją lekkością i humorem. Uczniom bardzo się spodobał. Publiczność doceniła wszystkich artystów długimi i gorącymi brawami:)