Z życia klas 4

4b na warsztatach edukacyjnych

08.04 klasa 4 b razem z wychowawczynią Agatą Walkosz i panią Beatą Jarosz wybrała się do Apteki Wyobraźni na warsztaty edukacyjne - Wyzwanie z komiksami.

Na zajęciach uczniowie poznali historię komiksów i ich powiązanie ze sztuką. Podczas warsztatów dzieci stworzyły własną komiksową stronę w oparciu o grę towarzyską Komiks. Po warsztatach uczniowie odwiedzili Muzeum Zabawek i Zabawy, w którym razem z przewodnikiem obejrzeli różnorodne, fascynujące zabawki, którymi bawiły się dzieci w XVIII, XIX i na początku XX wieku. Dzieci zwiedziły również wystawę Świat modeli, na której zobaczyły nagradzane medalami modele statków i samolotów, a także miały okazję przenieść się w lata 70 - te XX w. To był był niesamowity dzień, wypełniony wspaniałymi wrażeniami.