Z życia klas 4

Klasa 4a pomaga

Cała społeczność naszej szkoły solidaryzuje się w tych trudnych chwilach z Ukrainą. Klasa 4a bardzo zaangażowała się w akcję pomocową prowadzoną przez szkolny wolontariat, tj w zbiórkę rzeczową tak, by pomóc uchodźcom, którzy przybywają także do Kielc

Wśród produktów były środki higieniczne, opatrunkowe, artykuły spożywcze, w tym przeznaczone specjalnie dla dzieci, słodycze, ręczniki, szlafroki, a także pluszaki, gry i artykuły piśmiennicze. Następnie uczniowie podzielili zebrane artykuły wg konkretnych kategorii i przekazali opiekunowi szkolnego wolontariatu.

Mamy nadzieję, że nasza pomoc zaspokoi najpilniejsze potrzeby uchodźców przebywających w naszym regionie.