Z życia klas 4

Dzień Kobiet w 4a

Z okazji Dnia Kobiet chłopcy z kl 4a złożyli swoim koleżankom piękne życzenia i zaprosili je do kina oraz na karmelowe warsztaty. To bardzo miłe z ich strony. Film „Skarb Mikołajka” wszystkim się bardzo podobał, przygody Gangu Niepokonanych doprowadzały często do śmiechu.

Następnie, by troszkę osłodzić trud szkolnego życia J uczniowie wzięli udział w karmelowych warsztatach, podczas których zapoznali się z pracą karmelarza, a ostatecznie stworzyli zaprojektowane przez siebie, niepowtarzalne lizaki.

A ponieważ pogoda dopisała uczniowie chętnie zatrzymywali się przy charakterystycznych miejscach Kielc m.in. przy Dziku Kiełku, Pomniku Armii Krajowej, Pomniku Józefa Piłsudskiego, a także Henryka Sienkiewicza-patrona naszej szkoły.

Wszystkim Kobietom i Kobietkom jeszcze raz: Wszystkiego najlepszego!