Z życia klas 4

Mikołajkowe wyjście klasy 4a

Ze względu na nadmiar obowiązków, Mikołaj troszkę wcześnie niż zazwyczaj docenił całoroczne grzeczne zachowanie uczniów klasy 4a i z tej okazji 1 grudnia 2021 zorganizował im wyjście integracyjne. Najpierw klasa udała się do BWA (Biuro Wystaw Artystycznych) na spotkanie ze sztuką. Na wystawie uczniowie obejrzeli wystawę kilkudziesięciu kolaży, a następnie sami puścili wodze fantazji i wykonali prace plastyczne w technice kolażu na wybrany przez siebie temat. Efekt był niesamowity!!!

Następnie klasa udała się do pobliskiego kina Moskwa, gdzie czekał już na nich seans filmowy „Jak rozmawiać z psem” – pełna przygód i humoru opowieść o wielkiej przyjaźni.

Po drodze uczniowie zatrzymali się przy źródełku Biruty, pomniku dzika Kiełka związanego z legendą o powstaniu Kielc oraz przy ławeczce Andrzeja Kozieicenionego kieleckiego wykładowcy, kulturoznawcy i filmoznawcy.

Po świątecznych dekoracjach w centrum miasta można stwierdzić, że Boże Narodzenie tuż tuż.