Z życia klas 3

Wigilia w klasie IIID

W naszej klasie tuż przed Świętami Bożego Narodzenia nie obylo się bez spotkania wigilijnego. Przecież jesteśmy taką naszą "szkolną rodziną".

Mimo wszystkich przeciwności losu, zorganizowaliśmy Wigilię. Było nas bardzo mało, ponieważ dużo z nas rozchorowało się. Było nam smutno, ale jednak ten dzień był dla nas bardzo ważny i przeżyliśmy go tak jak chcieliśmy. Najpierw mieliśmy swoją klasową wigilię, a później poszliśmy wspólnie kolędować z innymi klasami. Magia świąt zrobiła "swoje" - nastrój, kolędy, mnóstwo koleżanek i kolegów. Wspólne kolędowanie, było prawdziwe, ponieważ nie tylko w naszej klasie dzieci się rozchorowały. Śpiewaliśmy kolędy wspomagając innych i to właśnie było piękne!