Z życia klas 3

Klasa III C na basenie „Jurajska”.

W tym roku szkolnym wszystkie klasy trzecie uczęszczają na basen „Jurajska”. Dzieci uczą się pływać albo doskonalą tę umiejętność.

Nasza klasa oczywiście  z wielką radością bierze udział w tych zajęciach. W każdą środę z niecierpliwością oczekujemy na wyjazd. Przebieramy się, szybki prysznic…i do wody!. Nasi instruktorzy decydują o ćwiczeniach, które mamy wykonać a my realizujemy je z chęcią, bo przecież chcemy nauczyć się dobrze pływać!

Potem następuje „proces suszenia się” - dziękujemy wszystkim osobom dorosłym, którzy nam pomagają. Mamy również czas na małe zakupy w sklepiku.

Zajęcia na basenie to dla nas wielka frajda, połączenie nauki pływania z zabawą!