Święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika, świeżo ścięta i przystrojona choinka budują wyjątkowy, świąteczny klimat. I właśnie po to, aby i w naszej grupie zagościła świąteczna atmosfera kolejny raz zorganizowaliśmy warsztaty bożonarodzeniowe.

Tegoroczne spotkanie w grupie „Delfinów” odbyło się 14 grudnia pod hasłem „Udekoruj swój Świąteczny stroik”. Celem warsztatów było rozbudzanie aktywności dzieci, rozwijanie zdolności i odczuwanie radości z podejmowanej aktywności umysłowej i plastycznej, a także kształtowanie wrażliwości i ekspresji twórczej. W tej wyjątkowej atmosferze, powstały pełne uroku dekoracje świąteczne. Dzieci z zapałem wykonywały piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Zorganizowane warsztaty były niezwykle radosnym przeżyciem i przeniosły wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Wszystkim towarzyszył dobry humor, radość tworzenia ozdób. Ta wspólna praca przy dźwiękach kolęd i pastorałek pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.