Z życia klas 1

Ślubowanie

20 października  zostaliśmy uroczyście przyjęci w poczet Uczniów Szkoły Podstawowej

Nr 31 z Oddziałami  Integracyjnymi w Kielcach. Ubrani odświętnie, w biretach na głowach  dumnie kroczyliśmy na szkolną aulę. Tu miała miejsce ta chwila, która na długo pozostanie w naszej pamięci.

Powitała nas  pani Dorota Wieloch, która prowadziła całą uroczystość . Wysłuchaliśmy przemówienia  pani Dyrektor Marty Dibelki oraz życzeń od  Julki i Oliwera  z Samorządu Uczniowskiego klas I-III . Następnie złożyliśmy ślubowanie.  Po ślubowaniu, pani Dyrektor  pasowała nas wielkim ołówkiem  na Uczniów SP31. Pani Wicedyrektor Agnieszka Adydan  i  pani Małgorzata Majta wręczyły nam pamiątkowe dyplomy.  Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, podczas której śpiewaliśmy, recytowaliśmy wiersze. Wszystkim Gościom podziękowaliśmy za udział w naszej uroczystości. Na zakończenie robiliśmy pamiątkowe zdjęcia i otrzymaliśmy od rodziców upominki. Składamy gorące podziękowania pani Beacie Jarosz za przygotowanie dekoracji na naszą uroczystość.