Z życia klas 1

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE UCZNIÓW KLAS 1

Uczniowie klas 1 w ostatnich dniach uczestniczyli w warsztatach bożonarodzeniowych. Celem zajęć było wykonanie ozdób oraz przygotowania do zbliżających się świąt.
Dzieci z klasy 1a zadbały o dekoracje choinkowe.

Efektem tego spotkania są piękne bombki i inne ozdoby, które zawisną na ich świątecznych drzewkach.

Rodzice uczniów z klasy 1b spotkali się, by w rodzinnej atmosferze wspólnie stworzyć stroiki, które ozdobią ich domy. Dzięki wspólnej pracy powstały przepiękne dekoracje bożonarodzeniowe.

Dzieci z 1c zajęły się przysmakami. Wspólnie dekorowali pierniczki, które umieścili w ozdobnych pakunkach, aby móc obdarować nimi najbliższych.

Kreatywnym działaniom nie było końca, towarzyszyły im miłe rozmowy, wspólne kolędowanie oraz przyjazna atmosfera.