Z życia klas 1

Światowy Dzień Pluszowego Misia w klasie 1 c

25.11 to dzień w którym świętują... wszystkie misie i inne pluszaki :) O tym dniu pamiętali uczniowie klasy 1 c i z tej okazji przynieśli do szkoły swoje ulubione pluszaki.

Uczniowie przynieśli swoje ulubione pluszowe misie i pluszowe zwierzęta. Nawet wychowawczyni przyniosła swojego misia. Od rana w klasie było wiele radości. Dzieci przedstawiły swoje misie i wtedy się zaczęło... Pluszaki razem z dziećmi uczyły się czytać, pisać a nawet poznawały nową literę. Dzieci zabrały swoje zabawki na zajęcia komputerowe. Najlepszą atrakcją dzisiajszego dnia były wspólne zabawy na sali gimnastycznej. Był to wspaniały i wesoły dzień dla wszystkich :)