Listopadowe śpiewanie

09.11.2023r . w auli szkolnej spotkali się uczniowie klas 4 - 6 na wspólnym śpiewaniu pieśni żołnierskich i patriotycznych.

Każda klasa pod kierunkiem wychowawcy i nauczyciela muzyki Teresy Wójcik przygotowała wybraną pieśń z okresu I wojny światowej i zaprezentowała ją na scenie. Cała społeczność szkolna wykonała też hymn Polski „Mazurka Dąbrowskiego”. Czas historyczny oraz ciekawostki związane z tradycjami ułanów i piechoty omówił nauczyciel historii Zbigniew Czyż, ubrany w strój ułana. Piękną scenografię przygotowała pani Beata Jarosz. Uroczystość uświetnił występ poetycki i wokalny zespołu dziewcząt z klasy 5b i 5a. Na koniec spotkania wszystkie klasy otrzymały z rąk Pani wicedyrektor szkoły Agnieszki Adydan pamiątkowe dyplomy.