Z życia klas 0

Dzień Bezpiecznego Internetu

Zawsze w lutym w naszej szkole obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. W tym roku szczególną uwagę poświęcono tematyce bezpiecznego korzystania z Internetu pod hasłem: „Razem zmieniamy Internet na lepsze – jak chronić wizerunek i dane w sieci”.

Starsi koledzy i koleżanki z tej okazji przygotowywali plakaty, prezentacje multimedialne, a my w tym roku przyglądaliśmy się tym działaniom. Wzięliśmy udział w apelu przygotowanym przez klasę II D pod kierunkiem pani Mileny Włodarczyk i pedagoga pani Małgorzaty Majta. To początek naszej edukacji  Internetowej. Chodź jeszcze nie korzystamy z Internetu to dowiedzieliśmy się, że nie wolno podawać swoich danych osobowych oraz zawsze powinniśmy pamiętać, by nikomu nie sprawić przykrości publikując zdjęcia, filmiki lub umieszczając komentarz do zdjęć. Podczas apelu rozdane zostały dyplomy Uczeń Miesiąca. Ten tytuł otrzymał z naszej klasy Alan Radek. W konkursie plastycznym „Maska karnawałowa” III miejsce zajął Jakub Baliga. Gratulujemy obu chłopcom!