Turniej gier planszowych

W bieżącym tygodniu w naszej świetlicy odbył się turniej gier planszowych. Zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci. Uczestnicy mieli okazję poćwiczyć umiejętność zapamiętywania w grze pt. "Pamięć". Logiczne myślenie, strategia, planowanie, umiejętności matematyczne to cechy gry "Superfarmer", ktora również cieszyła się powodzeniem na turnieju. Nie mogło zabraknąć również gry, którą tak lubią dzieci, czyli "Dobble"- tu górę bierze spryt, refleks i spostrzegawczość. Nie zabrakło oczywiście nagród, które wywołały uśmiechy na dziecięcych twarzach. Organizatorzy: Edyta Kielasińska, Bartłomiej Mańko. Nagrody - Ewa Białuch.