W klimacie Bożego Narodzenia- Pierniczkowe Święto

Cudowna atmosfera świąt Bożego Narodzenia udziela się wszystkim. Z tej okazji świetliczaki wykonały przepiękne dekoracje. Jednak wielkie emocje ogarnęły dzieci w trakcie Pierniczkowego Święta, w czasie którego ozdabiały kolorowymi pisakami cukrowymi piernikowe dzwonki, gwiazdki, reniferki i choinki.                                                                                                                                           Niech magiczna moc  Wigilijnego Wieczoru przyniesie spokój i radość, a Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich świetliczków i ich rodzin życzą pracownicy Świetlicy SP nr 31.