Przedstawienie świetliczaków

Przedstawienie świetliczaków odegrane 29.12. Cóż to były za przeżycia! Zaprosiliśmy do świetlicy naszych najmłodszych kolegów na przedstawienie kukiełkowe Jana Brzechwy "Na straganie", przygotowane przez uczniów kl. 1-3, pod kierunkiem wychowaczyni - Jolanty Szarek.
Wszyscy "mali aktorzy" świetnie się spisali, pieknie odegrali swoje role, za co doceniła ich zgromadzona publiczność.

galeria zdjęć

W dalszej części spotkania Pani Dyrektor wręczyła nagrody wyróżnionym świetliczakom w konkursie " Witaminowe abecadło". Pani Kierownik świetlicy nauczyła wszystkich piosenki "Smaczne warzywa" i zaprosiła do degustacji warzyw i owoców.  Zachęceni sukcesem świetliczaki myślą już o kolejnym przedstawieniu, ale to narazie niespodzianka.