„Dance ma sens”

W poniedziałek 07.06.2021 online na Platformie Microsoft Teams odbył się III Międzyszkolny Konkurs Taneczny „Dance ma sens”.
Konkurs przeznaczony był dla klas IV-VIII szkół podstawowych, a celem jego było popularyzowanie różnych form tanecznych, wymiana doświadczeń oraz integracja środowiska tanecznego.

Tancerzy oceniało jury w składzie: Zofia Pietraszek – doradca metodyczny z Samorządowego Ośrodka Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli, nauczyciel wychowania fizycznego, Anna Pawłowska- nauczyciel muzyki oraz zajęć muzyczno-ruchowych, Agnieszka Staniec- nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor Zumba Fitness, instruktor zajęć tanecznych.
Uczestnicy konkursu oceniani byli pod kątem kreatywności choreografii, umiejętności technicznych, synchronizacji ruchów i ogólnego wyrazu artystycznego.
W konkursie wzięła udział uczennica naszej szkoły Hanna Podedworna z klasy VIII b, która zajęła I miejsce w konkurencji modern - jazz.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, nie tylko tanecznych !