Bal karnawałowy w naszym przedszkolu

„W karnawale same bale” i  również w naszym przedszkolu 19 stycznia odbył się bal karnawałowy.

Pięknie przyozdobiona sala i bajecznie wyglądające kostiumy wszystkich przedszkolaków, wprowadziły dzieci w wesoły nastrój i zachęciły do wspólnej zabawy na parkiecie. Wśród wróżek, piratów, księżniczek, Batmanów, królewiczów oraz wielu innych magicznych postaci wszyscy bawiliśmy wspaniale do samego końca. Cały nasz bal poprowadziła p. Amalia Patalita wraz ze studentami kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, którym serdecznie dziękujemy za ten magiczny czas i pozostawienie wspaniałych wspomnień.