Bal Karnawałowy

24. stycznia 2020 r. w naszym przedszkolu odbył się kostiumowy Bal Karnawałowy. W tym dniu było wesoło i kolorowo.

Dzieci przebrały się za bohaterów znanych bajek – przybyły królewny, księżniczki, wróżki, królewięta, książęta, rycerze, Batmani, Spider-Mani i wiele innych postaci, których nie sposób zliczyć i wymienić. Przedszkolaki świetnie się bawiły przy skocznej i rytmicznej muzyce z repertuaru dziecięcego. Muzyczne przedsięwzięcie umożliwiło dzieciom spędzanie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa dostarczyła wiele radości przedszkolakom, co było głównym celem balu. Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie barwnych balowych strojów oraz Centrum Muzyki EMPIRE za wsparcie i zabawę przy muzyce wykonywanej na żywo.