Dzień Babci i Dziadka

22. i 23. stycznia 2020 r. we wszystkich grupach zostały zorganizowane uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka

W tych dniach do przedszkola dzieci zaprosiły swoje kochane babcie i dziadków na program artystyczny. W trakcie uroczystości zaproszeni goście mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach scenicznych: dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a także tańczyły. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a dziadkowie ze wzruszeniem odbierali czułe słowa. Dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, wykonanymi własnoręcznie. To było naprawdę wyjątkowe spotkanie. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.