Dzień Bezpiecznego Internetu

Zakończył się konkurs plastyczny w ramach „ X Świętokrzyskiego Dnia Bezpiecznego Internetu „. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem DZIAŁAJMY RAZEM! PROMUJMY POZYTYWNE TREŚCI W INTERNECIE. Celem konkursu było promowanie wśród dzieci i młodzieży idei szacunku dla każdego użytkownika globalnej sieci oraz zasad mądrego, bezpiecznego  i odpowiedzialnego korzystania z Internetu, a także pokazanie uczestnikom, że korzystanie z Internetu wspaniale wspomaga naukę i może być świetną formą rozrywki, pod warunkiem jednak, że będziecie korzystać z sieci rozważnie i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Ponadto rozwija umiejętności posługiwania się różnymi formami przekazu oraz technologiami  komunikacyjno –informatycznymi.

Miło nam poinformować, iż i tym razem w gronie najlepszych znaleźli się nasi uczniowie. Drugie miejsce zajęła Lilianna Grudzień, a wyróżnienie zdobyła Kamila Rosińska - obie uczennice z kl. 3b.

Nagrody ufundowali: Świętokrzyski Kurator Oświaty, Wojewoda Świętokrzyski oraz Prezydent Miasta Kielc.

Dodatkowe wyróżnienie otrzymały : Marlena Stępień z kl. 4a, Maja Pecel z kl. 4b, Andżelika Bakalarczyk z kl. 2a oraz Hanna Czyż z kl. 3b.

Opiekun: Beata Jarosz