Mamy dwie finalistki w wojewódzkich konkursach przedmiotowych !

Jak już wcześniej informowaliśmy, dwie uczennice naszej szkoły zakwalifikowały się do finałowego III etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty w Kielcach.  To:
  1. Iga Salus kl. 8a – chemia,
  2. Katarzyna Krakowiak kl. 8a – język angielski

Po etapie wojewódzkim okazało się, że obie dziewczynki znalazły się w gronie finalistów danego konkursu. A nie było łatwo, gdyż zadania na ostatnim etapie są naprawdę wymagające. Dodatkowo język angielski składał się z dwóch etapów: części pisemnej, a następnie z części ustnej. Dziewczyny musiały się solidnie przygotować, by osiągnąć taki wynik. To dla nich wielkie wyróżnienie, a dla nas zaszczyt mieć takie koleżanki! Jako finalistki otrzymają dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkoły średniej.
Gratulujemy!!!