Sukcesy w wojewódzkich konkursach przedmiotowych

Z radością informujemy, że dwie uczennice naszej szkoły zakwalifikowały się do finałowego III etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty w Kielcach.

To olbrzymi sukces samych dziewczynek i wielka duma nauczycieli, szkoły i z pewnością rodziców. GRATULUJEMY!!! To:

1. Iga Salus kl. 8a – chemia,
  2. Katarzyna Krakowiak kl. 8a – język angielski

Jeszcze raz gratulujemy i wierzymy, że w ostatnim etapie dziewczyny dadzą z siebie wszystko i znajdą się wśród grona najlepszych uczniów w województwie otrzymując tytuł finalisty czy laureata.

Przypominamy, że każdy finalista konkursu otrzymuje „extra” punkty przy naborze do szkoły średniej, a laureat jest do niej przyjmowany w pierwszej kolejności.

Finałowy etap

• VII Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – 19.02.2020 część pisemna,  a 05.03.2020 część ustna
  • I Wojewódzkiego Konkursu z Chemii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – 03.03.2020

Trzymamy kciuki !!!