3 miejsce Hani Buczkowskiej i wyróżnienie dla Natalii Jarzyńskiej

7 Międzyszkolny Konkurs Biblioteczny rozstrzygnięty – 3 miejsce Hani Buczkowskiej i wyróżnienie dla Natalii Jarzyńskiej.

Decyzją komisji konkursowej w składzie: p. Mariusz Stec – z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej, p. Edyta Grabowska – z Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej, p. Mirosław Piątkowski – z Samorządowego Ośrodka Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli, która dokonała oceny nadesłanych 102 prac z kieleckich szkół, laureatkami zostały:
Hania Buczkowska – 3 miejsce w kategorii uczniów klas VII – VIII oraz Natalia Jarzyńska – wyróżnienie w kategorii uczniów klas IV – VI. Dziewczynki, pod opieką nauczyciela bibliotekarza, Elżbiety Bielendy, wykonały po dwie prace plastyczne na temat: „Mój ekslibris” – znak graficzny zbiorów o tematyce ekologicznej.

Nagrodzonym  i uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy do obejrzenia docenionych przez jurorów prac.

Opiekun Elżbieta Bielenda