Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe - Gala Laureatów

25 kwietnia 2022 r. w sali konferencyjnej OMEGA w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się uroczystość podsumowująca Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2021/2022.

Dyplomy, zaświadczenia i pamiątkowe złote medale oraz słodkie piernikowe serca wręczali: wojewoda świętokrzyski – Pan Zbigniew Koniusz, Świętokrzyski Kurator Oświaty – Pan Kazimierz Mądzik, Świętokrzyski Wicekurator Oświaty – Pani Katarzyna Nowacka oraz Dyrektor Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli – Pan Jacek Wołowiec.

W uroczystości  uczestniczyli , poza laureatami, pracownicy ŚCDN , rodzice, nauczyciele.

Na scenie, w świetle reflektorów stanęli  nasi Laureaci: Hanna Marcinkowska – Laureatka IX Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego (a ponadto finalistka III Wojewódzkiego z Chemii, V Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego i VI Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki) oraz Franciszek Kosmala – Laureat V Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego, a ponadto dwukrotny finalista II i III Wojewódzkiego Konkursu z Geografii.

Laureaci przeżyli zasłużone chwile radości i satysfakcji, odbierając dyplomy i medale przy dźwięku fanfar.