Max Kononow w finale Voice Kids

Fenomenalny występ ucznia naszej szkoły - Maximiliana Kononowa w telewizyjnym programie „The Voice Kids” oczarował jurorów, widzów w studiu TVP oraz tych przed telewizorami.

Max Kononow  sięgnął po balladę - "Because of You" Kelly Clarkson.

"Jesteś tak świadomym wokalistą. Przy twoim występie serce mi rosło" - mówił Kwiatkowski, przypominając swoje nastoletnie miłości. "Chcę być pierwszy, który będzie miał twoją pierwszą płytę. Albo drugi, po Barusiu" - podkreślił Tomson. "To był twój najlepszy występ" - chwaliła Cleo.

Mimo iż ostatecznie Max nie dostał się do finałowej trójki telewizyjnego show, to jego wspaniałe i wzruszające wykonanie piosenki Kelly Clarkson, poruszyło serca wszystkich.

Max jesteśmy z Ciebie dumni i wierzymy, że już wkrótce staniesz na wielkiej scenie!