II miejsce Lilianny Grudzień

Konkurs plastyczny w ramach „ X Świętokrzyskiego Dnia Bezpiecznego Internetu” zakończony. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem DZIAŁAJMY RAZEM! PROMUJMY POZYTYWNE TREŚCI W INTERNECIE.

Tegoroczny konkurs miał na celu  promowanie wśród dzieci i młodzieży idei szacunku dla każdego użytkownika globalnej sieci oraz propagowanie zasad bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu. Uczestnicy konkursu mogli przekonać się, że korzystanie z Internetu to nie tylko świetna zabawa, ale również możliwość poznania nowych technologii komunikacyjno – informatycznych, które można wykorzystać w celach naukowych.

Nasi uczniowie jak zwykle spisali się na medal. Liliana Grudzień w konkursie zdobyła II miejsce, a Kamila Rosińska dostała wyróżnienie.

Dodatkowe wyróżnienia otrzymały : Marlena Stępień z kl. 4a, Maja Pecel z kl. 4b, Andżelika Bakalarczyk z kl. 2a oraz Hanna Czyż z kl. 3b.

Nagrody w konkursie ufundowali: Świętokrzyski Kurator Oświaty, Wojewoda Świętokrzyski oraz Prezydent Miasta Kielc.

Opiekun: Beata Jarosz