Podsumowanie kuratoryjnych konkursów przedmiotowych - etap II rejonowy

Przypominamy, że z licznej grupy uczniów, która wystartowała w pierwszych etapach konkursów przedmiotowych, do drugiego etapu przeszło sześć osób, niektórzy z dwóch, trzech, a nawet z czterech przedmiotów! Obecnie jesteśmy po drugich etapach, które odbywały się online. Znamy też wyniki, które przedstawiamy poniżej. Z radością informujemy, że do TRZECIEGO etapu dostali się uczniowie:

1) Hanna Marcinkowska kl. 8c - z matematyki, chemii, języka polskiego i języka angielskiego

2) Franciszek Kosmala kl. 8d - z geografii i języka polskiego

3) Hanna Buczkowska kl. 8a - języka angielskiego.

4) Nadia Koralewska kl. 8c - matematyki

To wielki sukces i ciężka praca naszych koleżanek i kolegów, którzy pod okiem swoich nauczycieli przygotowywali się do testów. Teraz przed nimi kolejny czas wytężonej pracy, by zmierzyć się z najlepszymi uczniami w województwie. Za wszystkich trzymamy mocno kciuki i życzymy POWODZENIA!!!