Sukcesy w zawodach w pływaniu

W dniu 9 listopada 2015r. nasi uczniowie brali udział w eliminacyjnych zawodach w pływaniu o Puchar Szkół Podstawowych w pływaniu, które odbyły się na basenie Foka. Organizatorem zawodów był MOSiR i Urząd Miasta Kielce. Każdy zawodnik mógł wystartować w dwóch konkurencjach. Reprezentacja naszej szkoły osiągnęła duży sukces i wywalczyła miejsca medalowe:

Kalina Wojciechowska – uczennica  kl. III b zajęła I miejsce  na dystansie 25 m stylem klasycznym oraz III miejsce stylem grzbietowym w kategorii dziewcząt.

Jakub Solnica – uczeń kl. III b zajął III miejsce na dystansie 25 m stylem klasycznym. w kategorii chłopców.

Alicja Strząbała  uczennica kl. IV a, tak jak w latach poprzednich stanęła na podium zajmując II miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym  w kategorii dziewcząt.

Pozostali uczniowie: Jakub Janus (kl. III b), Aleksander Marko (kl. Vb),   Jaś Podedworny (kl.VI b) , Bartek Socha (kl.Vb), .Lena Sułek (kl. III b) i Julia Ziołowicz (kl.IIIb) uzyskali również wysokie notowania  i wykazali się wysokimi umiejętnościami pływackimi.

W trakcie zawodów, jak zawsze, było dużo wrażeń i emocji. Na zakończenie zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!