Zawody pływackie

Dn. 2 i 9 listopada 2015 r. kilkunastu uczniów klas drugich, trzecich i czwartych wzięło udział w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w pływaniu na krytej pływalni ,,Foka’’.
Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach.
Nasi zawodnicy wypadli bardzo dobrze. Popłynęli poprawnie technicznie.

Wiktor Jakubowski uczeń klasy II c zajął II miejsce na dystansie 25 metrów  stylem dowolnym , a Wojtek Wdowik  ucz. kl. II a- III miejsce  stylem dowolnym i stylem klasycznym wśród klas drugich, w kategorii chłopców.

Magdalena Strzęp ucz. kl. III c  zajęła IX  miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym wśród uczniów klas trzecich , w kategorii dziewcząt. Pozostali uczniowie również uzyskali wysokie wyniki.

W nagrodę zwycięzcy  otrzymali dyplomy, srebrny i brązowy medal oraz drobne nagrody rzeczowe.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pływaniu!