Z życia klas III

Próbny egzamin gimnazjalny

W dniach 26 – 28 marca w naszej szkole odbył się kolejny próbny egzamin gimnazjalny. Pierwszego dnia uczniowie sprawdzali swoją wiedzę z języka polskiego oraz przedmiotów humanistycznych, drugiego z matematyki i przedmiotów przyrodniczych zaś ostatniego rozwiązywali zadania z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Dzięki próbnemu egzaminowi uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę. Bardzo ważna też była strona techniczna, czyli zasady kodowania, zaznaczania odpowiedzi, brak telefonów komórkowych w sali, długopis z czarnym wkładem itp.

Mamy nadzieję, że teraz już wszyscy uczniowie klas trzecich są w pełni przygotowani i mogą spokojnie przystąpić do właściwego egzaminu, który już w KWIETNIU:)

Powodzenia!!!