Aktualności - gimnazjum

Nietypowa lekcja matematyki

Dzień Edukacji to szczególny dzień, nie tylko dla pracowników oświaty ale także dla uczniów. W tym dniu są życzenia, miłe słowa, nawet nauczyciele patrzą łaskawym okiem i częściej się uśmiechają. Nietypowe wyzwanie podjął jeden z uczniów klasy Ib, Wiktor Warchałowski.

Postanowił wcielić się w rolę profesora matematyki. Przygotował bardzo ciekawą lekcję, i jak sam przyznał, przygotowanie do niej zajęło mu mnóstwo czasu. Ciekawie nawiązał do tematu lekcji, przygotował prezentację, a nawet słodkie nagrody dla tych, którzy chętnie odpowiadali i rozwiązywali zadania. Patrząc z tej perspektywy z pewnością uczniowie bardziej docenią trud wkładany w ich edukację.