Aktualności - gimnazjum

Turniej piłki siatkowej dziewcząt

W dniu 19 maja 2016 roku reprezentacja dziewcząt klas I w piłce siatkowej rozegrała Turniej eliminacyjny zgodnie z kalendarzem imprez Szkolnego Związku Sportowego. W rozgrywkach brało udział trzy gimnazja: Gimnazjum nr 10, Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum nr 15.

Reprezentacja dziewcząt w składzie: Oliwia Grzywacz, Małgorzata Mazurek, Natalia Stachurska, Zuzanna Strzelecka, Katarzyna Kolus, Roksana Łosak, Wiktoria Stróżyk rozegrała dwa mecze.
Dziewczęta pokonały drużynę z Gimnazjum nr 3, uległy reprezentacji z Gimnazjum nr 10. Tym razem nie udało się awansować do rozgrywek finałowych. Dziewczęta zapowiedzały walkę za rok.

Opiekun: Aneta Kulik