Aktualności - gimnazjum

Godzina dla Ziemi, godziną dla wilka !

WWF Polska zaprasza miasto Kielce do udziału w międzynarodowej akcji Godzina dla Ziemi WWF, która odbędzie się w sobotę, 19 marca o godzinie 20.30. W tym roku Godzina dla Ziemi jest Godziną dla wilka.

Każdego roku tysiące miast na całym świecie włącza się do akcji, gasząc w symbolicznym geście dla naszej planety oświetlenie najbardziej rozpoznawalnych budynków. W 2015 roku były to między innymi paryska Wieża Eiffla, londyński Tower Bridge, berlińska Brama Brandenburska i warszawski Pałac Kultury i Nauki.

Wykorzystując potencjał Godziny dla Ziemi WWF Polska chce zachęcić do niesienia pomocy wilkom.

Uczniom Zielonego Patrolu również zależy na wikach. Wykonali ulotki, zachęcające mieszkańców naszego osiedla,

Podkarczówki, do przyłączenia się do akcji. Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody rozdawali mieszkańcom osiedla ulotki na

których opisali ideę „Godziny dla Ziemi”.

Pokażmy, że potrafimy wspólnie zatroszczyć się o dziką przyrodę!

Dołącz do watahy przyjaciół wilka!

Więcej informacji na www.godzinadlaziemi.pl