Aktualności - gimnazjum

Prezentacja projektu edukacyjnego

W dniu 7 kwietnia 2017 roku dziewczęta z klasy 2 a : Joanna Czub, Małgorzata Mazurek, Wiktoria Stróżyk zaprosiły uczniów klas 4 a i 4 b na prezentację swojego projektu edukacyjnego: Kim są polskie gwiazdy Paraolimpiady w Rio 2016?

Dziewczęta postanowiły zwrócić uwagę najmłodszych uczniów na ludzi niepełnosprawnych w naszym społeczeństwie, przybliżyć ich problemy dnia codziennego oraz pokazać sukcesy, które odnoszą. Prezentacja miała na celu również uświadomienie młodym ludziom znaczenia wiary we własne możliwości. Kończąc prezentację, gimnazjalistki starały się zachęcić do śledzenia rywalizacji wszystkich sportowców na kolejnej Paraolimpiadzie letniej w Tokio (w 2020 roku) i zimowej w Pjongczang (w 2018 roku).

Opiekun: Aneta Kulik