Aktualności - gimnazjum

Laureat i finalista – nasze sukcesy w konkursach przedmiotowych

Mamy zaszczyt przekazać wszystkim radosną wiadomość: Kacper Kołodziejczyk uczeń klasy 3a został LAUREATEM Wojewódzkiego Konkursu Historycznego!!! Najpierw był etap szkolny, następnie powiatowy, a w finale, w którym wystartowało ponad 100 uczniów, zmierzył się z gimnazjalistami z całego województwa. Tylko 28 z nich zostało laureatami, w tym nasz Kacper. Wielki sukces odniósł w tym roku również Wiktor Warchałowski. Będąc uczniem pierwszej klasy (1b) – został FINALISTĄ Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

To bardzo duże osiągnięcie, które do świadectwa ukończenia gimnazjum daje dodatkowe punkty. Z pewnością Wiktor nie spocznie na laurach, wszyscy wierzymy, że w przyszłości zdobędzie tytuł laureata.

Kacprowi i Wiktorowi gratulujemy sukcesu!!! Pozostałych zachęcamy do solidnej nauki i próbowania swoich sił w kolejnych edycjach konkursów przedmiotowych.