Aktualności - gimnazjum

Konkursy przedmiotowe

W dniach od 16 – 30 listpoada 2016 w gimnazjach odbywają sie konkursy przedmiotowe orgaznizowane przez Świętokrzyskie Kuratotium Oświaty. Również w naszej szkole najlepsi uczniowie z poszczególnych przedmiotów sprawdzaja swoją wiedzę i umiejętności.

Udział uczniów w konkursach daje im możliwośc uzyskania tytułu finalisty i laureata danego konkursu, tym samym laureat jest zwolniony z egzaminu z danej części i może sobie wybrac dowolną szkołę ponadgimnazjalną.
Nasze gimnazjum może pochwalic się całym wachlarzem finalistów i laureatów z różnych przedmiotów. Liczymy, że w tym roku ich grono wzbogaci się o kolejne osoby.

Za wszystkich trzymamy mocno kciuki!!!