Aktualności - gimnazjum

Lewa, lewa

W piątek 23 października nasz poczet sztandarowy w bardzo silnym składzie: Julia Bajon – prawy obrońca, Michał Dudkiewicz – środkowy napastnik i Wiktoria Trelińska – lewy pomocnik (ps. ”Lewy”), uczestniczyła w radosnej uroczystości XXV-lecia istnienia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Słabosłyszących i Niesłyszących.

Uczniowie uczestniczyli we mszy celebrowanej przez ks. biskupa kieleckiego i dzielnie salutowali sztandarem.

A na koniec ponieważ była to wesoła uroczystość (kilka lekcji przepadło), zapozowali do zdjęcia z którego wynika, że Włochy mają trzech tenorów, a Gimnazjum nr 15 – trzech mimów.