Aktualności - gimnazjum

Belfer Roku 2015/2016

W dziesiątej edycji plebiscytu Belfer Roku, organizowanego w regionie przez redakcję „Echa Dnia” nominowanych jest czterech nauczycieli naszej szkoły:
Małgorzata Jaworska Bałabanow - nauczyciel WOS i historii
Bożena Barchan - nauczyciel fizyki
Beata Jarosz - nauczyciel plastyki
Katarzyna Mojecka - nauczyciel języka polskiego

Głosujemy na trzy sposoby Pierwszy: za pomocą SMS-ów – treść wiadomości podajemy przy każdej prezentacji (koszt SMS to 1,23 złotych z VAT). Z jednego numeru można wysłać dowolną ilość SMS. Dla ułatwienia - zasady głosowania SMS i numer kandydata znajdują się w opisie każdego nominowanego. Drugi sposób głosowania - za pomocą „klików” na portalu echodnia.eu. Trzeci - za pośrednictwem Facebooka. Uwaga! 1 głos SMS to 10 punktów; 1 głos przez Facebook - 2 punkty; 1 głos przez echodnia.eu - 1 punkt. Głosowanie rozpoczęło się w czwartek, 28 kwietnia, a zakończy się w niedzielę, 29 maja, o godzinie 24.

Piękne plakaty przygotowała Jennifer Venus z klasy IIIa.