Aktualności - gimnazjum

Wielki sukces naszych uczniów - FINALIŚCI

Od października odbywają się kolejne etapy wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Dosyć liczne grono naszych gimnazjalistów przeszło pierwsze sito. Obecnie odbywają się kolejne etapy. I już wiemy, że w gronie FINALISTÓW znaleźli się:

1) Gabriela Asante kl. 3a - z języka polskiego

2) Wiktor Warchałowski kl. 2b - z matematyki, geografii, fizyki

3) Klaudia Jakubowska kl. 3b - z fizyki

Uczniowie ci już teraz mogą być pewni, że przy rekrutacji do szkoły średniej otrzymają dodatkowe punkty.

Mamy nadzieję, że to nie koniec ich sukcesu. W marcu będą mieli okazję przystąpić do ostatniego etapu i znaleźć się w gronie laureatów. Czego oczywiście im życzymy!!!

Z niecierpliwością czekamy również na kolejne konkursy, w których mamy swoich przedstawicieli. Za wszystkich trzymamy mocno kciuki!!!