Wyniki III Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

Przedstawiamy wyniki III Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Wokalne przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Na wysoki poziom obiektywizmu wpłynęły rzetelne oceny reprezentantów niezależnych instytucji: Instytutu Muzyki UJK, Baltic Neopolis Orchestra oraz Centrum Muzyki EMPIRE.

Bardzo dziękujemy nauczycielom i rodzicom za przygotowanie dzieci. Gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom. Informujemy, że III Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek znalazł się w wykazie zawodów artystycznych organizowanych przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, co oznacza, że laureaci i finaliści otrzymują dodatkowe punkty w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół ponadpodstawowych na terenie województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2024/2025 pod warunkiem wpisania konkursu na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.

Dziękujemy za zaangażowanie oraz życzymy wielu sukcesów!

Wszystkich laureatów zapraszamy po odbiór nagród do sekretariatu szkoły od 5.03.2024 r.