Bezpieczne ferie

Zbliżają się ferie zimowe – czas radości, odpoczynku i zimowych szaleństw. Aby te chwile był nie tylko przyjemne, ale przede wszystkim bezpieczne dla naszych najmłodszych, uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem lokalnej policji.

Spotkanie miało charakter edukacyjny, dotyczyło bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw oraz podczas korzystania z różnorodnych atrakcji ferii zimowych. Nasz gość podzielił się z dziećmi cennymi wskazówkami na temat tego, jak zachować bezpieczeństwo na stoku narciarskim, lodowisku, a także podczas zabaw na śniegu. Poruszono także temat bezpiecznego poruszania się po drogach w warunkach zimowych.

Pamiętajmy, ferie to czas zabawy, ale bezpieczeństwo jest najważniejsze.