Dyskoteka

W czwartek - 1 lutego 2024 roku odbyła się DYSKOTEKA. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 16:30 i trwała do 19:00.

Organizatorem dyskoteki, której  głównym celem była integracja uczniów poprzez wspólną zabawę był Samorząd Uczniowski. Nad bezpieczeństwem naszych szkolnych tancerzy czuwali nauczyciele. Impreza przyciągnęła wszystkich, którzy pragnęli „tanecznych pląsów” na parkiecie. Uczniowie sami zadbali o repertuar muzyczny, każdy z uczestników mógł przynieść swoje ulubione utwory. Rolę didżejów pełnili Miłosz Chabior i Aleksander Światek z klasy 6b. Młodzież bawiła się doskonale, z ich twarzy nie schodził uśmiech.

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w dyskotece szkolnej!