Dzień Babci i Dziadka

W tym tygodniu uczniowie klas 1-3 pokazali, jak bardzo pamiętają o swoich kochanych Babciach i Dziadkach z okazji ich święta.

💌 Klasy 2a i 2b wyruszyły w podróż - do lokalnej poczty. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem przygotowały laurki, które następnie samodzielnie zaadresowały i wysłały do swoich Dziadków. Od wypełniania kartek pięknymi życzeniami, po wkładanie ich do kopert i wysyłanie - uczniowie byli pełni determinacji, aby sprawić swoim bliskim miłą niespodziankę.

🎨🎵 Uczniowie z pozostałych klas przygotowali dla swoich Babć i Dziadków własnoręcznie wykonane upominki. Były to prace pełne kreatywności i serca. Ale to nie wszystko! Dzieci zaśpiewały również piękne piosenki i recytowały wzruszające wiersze, które z pewnością na długo zostaną w pamięci ich ukochanych dziadków.