Mistrzostwa Kielc w Piłce nożnej chłopców rocznik 2011 i młodsi

Kolejne zmagania sportowe za nami. Chłopcy w składzie: Piotr Kwarciak, Kacper Kaczmarski, Jan Swatek, Filip Bedla, Miłosz Chabior, Kacper Kudła, Mikołaj Sekrecki, Oliwier Smołuch, Mateusz Gil, Ignacy Szewczyk, Aleksander Świątek, Aron Sobczak reprezentowali szkołę w Mistrzostwach Kielc w Piłce nożnej chłopców rocznik 2011i młodsi.

Pomimo wspaniałej atmosfery jaką stworzyli nasi kibice nie udało nam się wyjść z grupy. Mamy jednak nadzieję, że w przyszłym sezonie  wreszcie pokonamy rówieśników z innych szkół i staniemy do walki o medale. Wszystkim sportowcom gratulujemy umiejętności i sportowej zaciętości. :)