Akcja charytatywna "Podaruj Gwiazdkę"

Uczniowie klas 1-3 wraz z zaangażowanymi rodzicami i wychowawcami wzięli udział w niezwykłej akcji charytatywnej - "Podaruj Gwiazdkę". Każda klasa otrzymała list od jednego wychowanka z Domu Dziecka, następnie ich zadaniem było uczynić te marzenia rzeczywistością.

W rezultacie, dzięki wspólnym siłom, udało nam się spełnić marzenia dziewięciorga dzieci. Razem nie tylko pakowaliśmy prezenty, ale też wkładaliśmy w nie serce i troskę. Każdy uśmiech, który pojawi się na twarzach dzieci, stanie się naszym wspólnym sukcesem!

Dziękujemy wszystkim za udział w tej wyjątkowej inicjatywie. Wasze serca uczynią te święta jeszcze bardziej magicznymi dla tych dzieci. Pamiętajmy, że to nie tylko spełnianie życzeń, ale przede wszystkim niesienie uśmiechu i ciepła w miejsca, gdzie magia świąt czasem potrzebuje pomocy.