Mikołajkowe wyjście

5 grudnia uczniowie wybrali się na mikołajkowe wyjście do Kieleckiego Teatru Tańca na bajkowy spektakl „Syrenka Ariel”.

To taneczna adaptacja baśni Hansa Christiana Andersena pt. Mała Syrenka. Językiem tańca przedstawiona została tu historia miłości syreny – Ariel i człowieka – Księcia Eryka. Spektakl ukazuje także piękno podwodnego świata. Wszystko to dzięki zastosowaniu ciekawych kompozycji choreograficznych, hybrydowych kostiumów, wielowymiarowych projekcji oraz kolorowych świateł.

W spektaklu jako perłowe meduzy wystąpiły nasze koleżanki z klasy 6a i z klasy 7a  W podziękowaniu za występ młode artystki otrzymały od swoich klas śliczne bukieciki. Korzystając z okazji, ich klasy zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie ze znakomitymi tancerzami. Wrażenia niezapomniane!